چرا صابر کاظمی بازی نمی کند

صابر کاظمی بازی

یکی از بازیکنانی که در هفته اول مسابقات عملکرد دور از انتظاری داشت صابر کاظمی بود؛ موضوعی که باعث شد حتی او جای خود را به امین اسماعیل نژاد بدهد. این اتفاق در حالی رخ داد که هوادارن والیبال انتظار داشتند کاظمی ستاره اول ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها باشد.

البته صابر کاظمی چند روز پیش سه دلیل این عملکرد دور از انتظار خود را مصدومیت عنوان کرد و گفت: “ان شاءلله مصدومیتم دو، سه هفته ای بهبود پیدا می‌کند و اکثرا فشار و خستگی بدنی و ذهنی ام بیشتر بود.”

کاظمی همچنین در پاسخ به سوالی درباره این که آیا دلیل خط خوردن او برای هفته دوم همین مصدومیت بوده یا خیر نیز گفت: “بله، هم از ناحیه زانو و هم از کمر، درد داشتم و آن عملکردی که باید داشته باشم؛ ارائه ندادم.”

این مصاحبه در حالی از سوی ستاره جوان تیم ملی والیبال انجام شد که در بیانیه فدراسیون صحبت خاصی در مورد مصدومیت صابر کاظمی و جایگزینی بردیا سعادت با او انجام نشده بود؛ موضوعی که ابهام بزرگی را برای هواداران والیبال ایجاد کرد.

برای رفع این‌ ابهام با امیر خوش خبر، سرپرست تیم‌ملی والیبال ایران تماس گرفتیم و او در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش سه درباره دلیل خط خوردن صابر کاظمی گفت: “ببینید به هر حال کادر فنی تصمیم گرفت که با توجه به فرم صابر کاظمی، او را خط بزند و بردیا سعادت را جایگزین کند. البته آقای کاظمی کمی هم مصدومیت داشتند و مجموع همه این ها دست به دست هم داد که چنین تصمیمی گرفته شود.”

این اظهار نظر سرپرست تیم ملی احتمالا حاکی از آن است که بحث خط خوردن صابر بیشتر فنی بوده و مصدومیت او دلیل اصلی این تصمیم نبوده است. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا صابر کاظمی در هفته های آینده لیگ ملت‌ها به ترکیب تیم ملی باز خواهد گشت یا خیر.

تاریخ ارسال : 25 ژوئن 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com