محمد هلاکویی کلاهبردار است؟

محمد هلاکویی کلاهبردار است؟

آیا محمد هلاکویی کلاهبردار است؟ 

محمد halakoei خود را ثروتمند ارز دیجتال معرفی میکند و میگوید ثروت زیادی دارم (ما با این کاری نداریم و میدانیم اگر این ثروت هم وجود داشته باشد از خالی کردن جیب مردم به عنوان فروش سیگنال vip  و academy … بوده است.)

من میخواهم اینجا درباره کلاهبرداری هلاکویی به شیوه نوین برای شما بنویسم ! ابتدا ویسی از صدای جناب محمد هلاکویی بشنوید تا نظرتان جلب شود ابتدا .

https://jojhelp.com/wp-content/uploads/2022/05/halakoei.mp3?_=1

یک : محمد هلاکویی در پیچ اینستاگرام خود میاد مثلا مینویسه فلان ارزی رو مثلا (doge coin) بزرگ مینویسه دوج کوین و میگه حواستون به این ارز باشه !

خب بعدش اگه این ارز بالا رفت میاد میگه دیدید من گفتم ؟ من گفته بودم چند روز پیش میره بالا و اگر هم پایین بیاد یا کلا سکوت میکنه و یا بازم میگه دیدید گفتم ؟ گفتم مراقب باشید اومد پایین. یعنی بازار هر طرفی بره این میگه من گفته بودم.

بعد که کاربران اعتراض میکنند میگه من گفتم حواستون به این ارز باشه من نگفتم بالا پایین میره …

دو : محمد هلاکویی حدودا یکسال پیش آمد و در استوری اینستاگرام خود بزرگ نوشت FEG TOKEN بعد که همه خریدن این ارز چون کلاهبرداری بود کلا ریخت و هلاکویی از انروز به بعد چیزی درباره FEG نگفته است . بعد ها مشخص شد با سازندگان این ارز کلاهبرداری نشت و برخاست داشته بود که بیاد تبلیغش کنه و مردم رو بیچاره کنه !

سه : حدودا چند ماه پیش اومد در استوری نوشت ایلان ماسک داره مصاحبه میکنه درباره دوج و تو استوری آدرس سایتی بود که نوشته بود . من ایلان ماسک هستم و بیاید مثلا 1000 دوج به آدرس کیف پول من بزنید و من دوبرابر به شما برگردانم .

چند روز بعد صدا آمد که این سایت و مصاحبه ایلان جعلی بوده و برای زمان حال نبوده و یکی از مصاحبه های قدیمی ایلان ماسک بوده و چند صد هزار دلار از مردم کلاهبرداری شد . چرا ؟ چون هلاکویی تبلیغ کرده بود . و از کجا معلوم کار خودش نبود ؟

برای دیدن عکس ها در کیفیت اصلی و ابعاد خوب رو عکس ها بزنید :

* از آنجایی که جناب محمد هلاکویی طراح سایت هست و شرکت طراحی سایت بنام (آتی نگر به ادرس www.atinegarco.ir ) را از قدیم دارد و همچنان نیز مشغول هست , برای او طراحی صفحات شکیل و استاتیک جعلی سایت هیچ کاری ندارد .

من از سایت nic.ir دامنه فوق رو استعلام کردم و نتیجه رو در فیلم زیر ببینید این دامنه به نام کیست ؟

چهار : هلاکوئی بتازگی تورنمنتی راه انداخته و به بهانه آن از مردم 600 هزار تومان پول میگیرد به امید اینکه 1 میلارد جایزه میخواد بده .

پنج : محمد هلاکوئی جدیدا به دنبال رفرال گیری (زیر مجموعه گیری) از صرافی ها است . او لینکی از صرافی coinlocally در کانال های خود منتشر کرده است . به این صورت که هر معامله یا واریز و برداشتی که در این صرافی میکنید 10 درصد یا … به جیب هلاکویی سرازیر میشود. حال این صرافی نیز کلاهبرداری است یا نه ! صدای آن هم بعد از مدتی در خواهد آمد .

آیا باز هم ایمان نیاوردید که این شخص کلاهبردار درجه یک است ؟ آیا یک میلیونر همچین کارهایی میکند ؟

 

توجه :

دوستانی  از این شخص یا شخص دیگری مورد کلاهبرداری قرار گرفتید و مالباخته هستید به نوعی , لطفا به گروه تلگرام که آدرسش رو در زیر میزاریم بیایید جوین بشید تا راهنمایی کنیم چطوری از کلاهبردارها شکایت کنید. اگر همه با هم متحد بشیم دیگر کلاهبرداری وجود نخواهد داشت.

https://t.me/+RPRoupLDhwYwMWRk

تاریخ ارسال : 26 می 2022
نظرات شما
reza گفته : 2022/05/30

دوستان راست میگن ! من پکیج آموزش گرفتم از هلاکویی به چند میلیون تومان و بعد دیدم هر چی تو اینترنت رایگان هست ! داده بهم به عنوان پکیج حرفه ای ….

مرد تنها گفته : 2022/06/01

سپردمش به خدا / از منم کلاهبرداری کرد / زندگیم رفت

مریم گفته : 2022/06/01

همه این مدل افراد که خودشون رو استاد می نامند / دقت کنید در ایران نیستن و فراری هستن

سربازی گفته : 2022/06/12

توی یه گروه عضو بودم.. توی تلگرام به نام گروه vip تیم هلاکویی.. هر شب سیگنال می‌داد و با هزاران نوع ترفند آدم رو وسوسه می‌کرد برای خرید.. منم توی دامش افتادم.. خدا نشناس کلاهبردار بود.. خریدم.. بعد رو دستم مونده.. نمیشه بفروشمش..

Meysam گفته : 2022/07/13

شیاد کلاهبردار به تمام معنا سه سال پیش پکیج خریدم بخدا این اموزش چرت پرت بود و من انتقاد کردم به پشتیبان علنی بهم گفت همینه دور ما .

اموزش اشتباه اون ارزای مزخرفی که معرفی کرد درجایی معرفی میکرد که حتی ادمیکه دو روز با چارت اشنا باشه اونجا نمخرید ..
امیدوارم که ی روز رسوا بشه برا همه .

هزچند که اون هنوز که هنوز داره از جهل ادما استفاده میکنه با روش های جدید کلاهبردای انشالا خدا تقاص ایهمه دزدی و ظلمی که در حق مردم بیچاره کرد بهش بده.
هلاکویی بیت بد ماهان تیموری و امثالم همه جز زالوهای این مملکت هستن که کثیف ترین شکل ممکن از مردم اختلاس کردن

عباس میرزاعلیزاده گفته : 2022/07/18

تورنمنت دوزاری ، پر از باگ ، پشتیبانهای کم مغز. کلا سیگنال و کامنت و دسترسیمو قطع کردن. مدرک میخوای بگو همشو بفرستم
اینها جیب بر هستند. تریدر پول در بیار باشه جار نمیزنه و لایف استایل شخمیشو به نمایش نمیزاره

zorikh گفته : 2022/09/06

من خودم گول این دزد رو خردم , با هزار وعده وعید تو پیج اینستاگرامش مردم رو گول میزنه

babak گفته : 2022/09/09

به امید پیشرفت و با سواد شدن همه مردم سرزمینم
که گول سیگنال دهی های رسانه هایی مثل هلاکویی رو نخورن


چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com