فيلم سينمايي هناس توانست فروش دو میلیارد تومانی دست پیدا کند

فيلم سينمايي هناس

خبرگزاری میزان – فیلم سینمایی «هِناس» ساخته حسین دارابی توانست در اکران خود در سینماهای کشور به فروش دو میلیارد تومانی دست پیدا کند، این فیلم در شرایطی توانست به این مبلغ دست پیدا کند که مدتهاست طرح بلیت شناور با قیمت های مختلف را برای خود لحاظ کرده و توانسته مخاطبان بیشتری را به سالنهای سینما بکشاند.

بسیاری از منتقدین و اهالی سینما گران شدن بلیت سینماها در سال جدید را یکی از مهمترین دلایل افت فروش آثار سینمایی می دانند. گران شدنی که با وضعیت اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا اتفاقی بود که بعد از اکران نوروزی هر روز به سینماداران فشار آورد تا جایی که اکثریت آثار تازه اکران شده با شکست روبرو شدند.

در همین حین سازندگان فیلم سینمایی «هِناس» تصمیم گرفتند تا بلیت این فیلم را به صورت شناور و با قیمت های مختلف بسته به نوع سینما و زمان و سانس آن در اختیار مخاطبان قرار دهند، حرکتی که مورد توجه اهالی سینما و همچنین تماشاگران قرارگرفت و توانست میزان فروش این فیلم سینمایی را به طور محسوسی تغییر دهد.

تاریخ ارسال : 5 جولای 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com