دوج کوین پول قانونی آمریکا میشود

دوج کوین پول قانونی آمریکا میشود

نامزد سنای ایالات متحده می‌گوید در صورت انتخاب شدن، لایحه‌ای را پیش‌نویسی می‌کند که در آن Dogecoin به عنوان مناقصه قانونی در کالیفرنیا پیشنهاد می‌شود.

تیموتی اورسیچ، متخصص کایروپراکتیک و متخصص پزشکی ورزشی که برای انتخابات مجلس سنای ایالات متحده در ایالت کالیفرنیا نامزد می‌شود، در توییتی اخیراً پیشنهاد کرده است که Dogecoin به عنوان ارز قانونی تبدیل شود.

Ursich از بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌خواهد تا از کمپین او قبل از انتخابات مقدماتی 7 ژوئن حمایت کنند.

این متخصص پا یکی از نامزدهای دموکرات است که برای برکناری سناتور الکس پادیلا، که نماینده ایالت گلدن استیت به همراه سناتور دایان فاینشتاین (که امسال برای انتخاب مجدد انتخاب نشده است) رقابت می کند.

برخی از رقبای برجسته دموکرات همچنین شامل غول فناوری دن اودود است که می خواهد رایانه ها را برای بشریت ایمن کند، ریاضیدان آکینیمی آگبده و دیگران.

پادیلا، که توسط فرماندار گاوین نیوسام برای پر کردن صندلی خالی کامالا هریس، معاون رئیس جمهور منصوب شد، گزینه اصلی برای پیروزی در انتخابات مقدماتی آتی و همچنین انتخابات عمومی است.

در حالی که بدیهی است که دوج در جهنم شانس پذیرش به عنوان ارز قانونی در کالیفرنیا را ندارد، زیرا Ursich احتمالاً تعداد کمی رای به دست می آورد، ثروتمندترین ایالت ایالات متحده اخیراً دوستدار رمزنگاری شده است.

ماه گذشته، فرماندار نیوزوم فرمان اجرایی را امضا کرد که پایه‌ای را برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال در این ایالت ایجاد کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کالیفرنیا یکی از ایالت های برتر از نظر استخراج بیت کوین علیرغم جاه طلبی آن برای رسیدن به بی طرفی کربن تا سال 2045 است. این ایالت 7.5 درصد از هش ریت کشور را تشکیل می دهد.

تاریخ ارسال : 2 ژوئن 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com