ایمپلنت دندان شهاب محمدی

ایمپلنت دندان شهاب محمدی

سوالات متداول برای ایمپلنت دندان شهاب محمدی

1 . کیلینک دکتر محمدی با بیمه قرارداد دارد؟
مراجعه کنندگان می توانند با در دست داشتن گواهی دندانپزشکی دکتر محمدی و عکس قبل و بعد از خدمات خود، هزینه درمانی خود را از بیمه دریافت کنند.

2 . نحوه اقساط خدمات به چه نحوی است؟
بسیاری از تجهیزات دندانپزشکی وابسته به قیمت دلار می باشد و این نوسانات قیمت باعث ایجاد تغییراتی در نحوه اقساط می شود. به همین دیلیل نمیتوان به صورت دقیق نحوه اقساط را ذکر کرد. در صورت وجود، شرایط اقساط خدمات، فقط در ویزیت حضوری خدمت مراجعه کنندگان بیان می شود. لازم است یاد آور شویم که هزینه ها متناسب با پیشرفت کار و مرحله به مرحله دریافت می شود و تمام هزینه ها در ابتدا دریافت نخواهد شد.

3 . از چه برند هایی برای خدمات خود استفاده می کنید؟
معمولا پاسخگویی به مراجعه کنندگان در خصوص برند ها، سوال های متوالی و پیچیده ای را در ذهن مخاطب ایجاد میکند. به همین دلیل ما ترجیح میدهیم در مورد برند ها، در مراجعه حضوری اطلاعات بیشتری بدهیم. البته اطلاعات کشور سازنده ایمپلنت در صفحه قیمت ایمپلنت موجود می باشد.

مشاوره رایگان با ارسال عکس
شما میتوانید عکس دندان های خود را از طریق اینستاگرام و یا واتس اپ (که اطلاعات آن در صفحه ارتباط با ما موجود است) برای ما ارسال کنید تا از مشاوره رایگان استفاده کنید.

آدرس :

https://www.instagram.com/dr_shahab_mohammadi

تاریخ ارسال : 23 می 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com