در سریال از سرنوشت هاشم با نغمه ازدواج میکند؟

در سریال از سرنوشت هاشم با نغمه ازدواج میکند

 

احتمال ازدواج مجدد هاشم و نغمه در فصل چهارم سریال از سرنوشت بسیار زیاد است. بازی روزگار این دو را بار دیگر سر راه یکدیگر قرار می دهد. رابطه آنها به تدریج بازسازی می شود. عشق قدیمی دوباره جان می گیرد.

حواشی محو می شوند. افراد اضافه در زندگی این دو کم کم از دایره زندگی شان بیرون رانده می شوند و همه چیز برای ازدواج این دو نفر مهیا خواهد شد البته شاید ما شاهد عقد دوباره آنها نباشیم و در آخر سریال یک پایان باز را ببینیم اما به نظر می رسد این دو بار دیگر به هم خواهند رسید.

فرضیه های خوبی دادین ولی یک سوال فکر می کنین نغمه دوباره مثل قبل باشه و شور و شوق داشته باشه چون برادر نغمه به خاطر هاشم کشته شد شاید نغمه با اینکه هاشم رو هنوز کمی دوست داره هیچ وقت نتونه به خاطر این که برادرش به خاطر هاشم کشته شد ببخشه و دوباره باهاش زندگی کنه.

ولی اگر دقت کرده باشین تو یکی از قسمت فصل ۴ ها نغمه با دوستاش میرن گردش ولی اشتباه پارک میکنن بعد صاحب اون جا میگه باید خسارت ماشین را بدی ولی صاحب ماشین که یک پسر جوان عینکی است میاد ومیگه اشکالی نداره بعدش یک نگاهی به نغمه میکنه و اون پسر بهش لبخند میزنه بعد نغمه هم یک لبخند کوچکی میزن به نظرتون شاید تو یکی از این قسمت ها اون پسره بیاد برای خاستگاری نغمه بعدش چه حرفی دارین بزنین.

 

تاریخ ارسال : 22 می 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com