فصل پنجم سریال اتفاقات عجیب کی میاد

فصل پنجم سریال اتفاقات عجیب کی میاد

سرویس آنلاین نتفلیکس سریال Stranger Things را برای فصل پنجم تمدید کرده است که آخرین فصل آن خواهد بود.

پس از پایان فصل چهارم Stranger Things با دو قسمت طولانی و دراماتیک، طرفداران با سوالات زیادی مواجه شدند: برای «مکس» چه اتفاقی افتاد؟ چگونه می توان «وکنا» ​​را شکست داد؟ آیا الون زمان را دست‌کاری کرده‌است؟

اما یک سوال که قبلا به طور قطعی به آن پاسخ داده شده است، این است که آیا فصل پنجم Stranger Things را خواهیم داشت؟ با اعلام رسمی نتفلیکس جوای سوال آخر مثبت است و برادران دافر (مت دافر Matt Duffer و راس دافر Ross Duffer) برای فصل جدید برنامه‌های زیادی دارند.

طولانی‌شدن زمان ساخت فصل چهارم -که البته مهم‌ترین دلیلش همه‌گیری ویروس کرونا بود- یکی از دلخوری‌های طرفداران «چیزهای عجیب» بود. دلیل دیگر طولانی‌شدن پروسه ساخت فصل چهارم این بود که برادران دافر می‌خواستند وقت بیشتری را صرف طراحی درست پایان سریال کنند، اما حالا آن‌ها وعده داده‌اند که ساخت فصل پنجم زمان کمتری خواهد برد:

ما در ماه ژوئیه به یک تعطیلات کوتاه مدت خواهیم رفت و به زودی برای ساخت فصل پنجم بر‌می‌گردیم. در هفته اول ماه اوت نویسندگان کار خود را آغاز خواهند کرد.

احتمالاً فیلم‌برداری فصل پنجم از سال آینده آغاز می‌شود. با توجه به این که برخی از جلوه‌های ویژه فصل چهارم تنها چند ساعت پیش از انتشار به پایان رسیده بود، کار بر روی جلوه‌های ویژه فصل جدید زمان خواهد برد. پس احتمالا تاریخ انتشار فصل پنجم اواخر ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ باشد.

فصل سوم و چهارم در بازه زمانی کوتاه روایت شده بود، با این حال برادران دافر اعلام کرده‌اند که داستان فصل جدید یک پرش زمانی بلند خواهد داشت.

***

کمپانی نتفلیکس در خبری خوشحال‌کننده، اعلام کرده که فصل پنجم سریال «چیزهای عجیب» نیز ساخته خواهد شد. هر چند، این کمپانی در عین حال، اعلام کرده که فصل پنجم، آخرین فصل از این سریال برجسته و بزرگ خواهد بود. خالقان سریال، در نامه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید، خبر تمدید سریال برای فصل پنجم و اینکه آخرین فصل سریال خواهد بود را اعلام کرده‌اند. کمپانی نتفلیکس اخیرا نیز تاریخ پخش فصل چهارم را مشخص کرده است.

تاریخ ارسال : 9 جولای 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com