رونالدو ساعتی پیش وارد کمپ کرینگتون منچستریونایتد شد

رونالدو ساعتی پیش

رونالدو ساعت 10.50 صبح(14.20 به وقت تهران) همراه با ژرژ مندس(ایجنت) و ریکی رفوژ(دوست صمیمی) وارد کمپ باشگاه منچستریونایتد شد. منچستر ایونینگ نیوز، تصاویر ورود رونالدو به کمپ را منتشر کرده و عکسی از ورود سر الکس فرگوسن به کمپ نیز به ثبت رسیده تا مشخص شود سر الکس نیز در ملاقات بین رونالدو و اریک تن هاخ، سرمربی منچستر حضور دارد.

این البته اولین گفت و گوی رونالدو و تن هاخ نیست. سرمربی هلندی در نشست های خبری اخیر خود فاش کرده بود که با رونالدو صحبت کرده و همواه نیز تاکید داشت که بی تاب کار کردن با اوست.

در حالی که بسیاری معتقدند رونالدو دیگر برای منچستر بازی نخواهد کرد، تن هاخ اما همچنان امیدوار است که بتواند فوق ستاره پرتغالی را یک فصل دیگر به ماندن راضی کند.

او پس از پایان فصلی غم‌انگیز که منچستر در آن موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشد، تصمیم خود برای جدایی را گرفت و پیش از شروع تمرینات پیش فصل آن را به اطلاع کادر فنی و مدیران باشگاه رساند ولی چیزی که تصور نمی کرد، پاسخ منفی تقریبا همه باشگاه های بزرگ بود.

چلسی، بایرن مونیخ، رئال، پی اس جی و حتی بارسا تمایلی برای جذب رونالدو نشان ندادند و در حال حاضر اتلتیکو تنها باشگاهی است که تصور می شود مقصد بعدی رونالدو باشد؛ هرچند باشگاه مادریدی نیز هنوز هیچ قدمی برای این انتقال برنداشته چرا که با مشکلات مالی روبرو است.

تاریخ ارسال : 26 جولای 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com