ارلینگ هالند تنها 12 دقیقه نیاز داشت تا اولین گل را به ثمر برساند

ارلینگ هالند

به گزارش وبسایت خبری جوج هلپ ، ستاره نروژی (Erling Haaland) با زدن گل در اولین بازی خود برای تیم جدیش بیگانه نیست. او سال 2017 با پیراهن تیم مولده در اولین بازی خود موفق به گلزنی شد. تنها 47 دقیقه از بازی گذشته بود که پای هالند جوان به گلزنی باز شد.

او سپس فصل 19-2018 راهی سالزبورگ شد و در اولین بازی رسمی به عنوان بازیکن ثابت و در دور گروهی لیگ قهرمانان برابر خنک بلژیک، هت تریک کرد و تیمش 6-2 برنده شد. هالند در دورتموند نیز این کار را تکرار کرد.

او در نخستین بازی خود در بوندسلیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق به گلزنی برای زردها شد. اولین بازی رسمی هالند برای سیتی 4 روز دیگر برابر لیورپول در سوپرکاپ انگلیس یا همان جام خیریه خواهد بود؛ طلسم هالند پابرجا می ماند؟

ارلینگ هالند به تنها 12 دقیقه نیاز داشت تا اولین گل خود با پیراهن منچسترسیتی را به ثمر برساند. او این کار را در بازی دوستانه برابر بایرن مونیخ انجام داد. هالند با پیراهن دورتموند هرگز موفق به شکست بایرن نشده بود ولی این بار سیتی با تک گل او برنده شد تا هالند بالاخره طعم برد برابر مونیخی ها را بچشد.

تاریخ ارسال : 26 جولای 2022
نظرات شما

چطور بود ؟


جديد( 2022 )
contact
جوج هلپ اغلب از سطح اینترنت سعی میکند سوالات و اطلاعاتی که شما نیاز دارید و جستجو میکنید را پیدا کرده و آنرا در اختیار شما قرار دهد.
jojhelp.com